Volume 1 Art production

Nagłośnienie

Emocje w każdym dźwięku

Nasza filozofia

Reżyseria Dźwięku to kreacja muzycznych obrazów i narodziny różnorodnych odczuć. Dlatego też wyprodukowanie i dostarczenie słuchaczowi dźwięku w najlepszej możliwej jakości stało się dla nas celem i wyzwaniem. Nie mają na to wpływu miejsce, budżet czy wielkość imprezy. Nieważne, czy jest to kameralne spotkanie, czy koncert dla kilkunastu tysięcy osób. Dla nas najważniejsze są EMOCJE W KAŻDYM DŹWIĘKU.

Ekipa

Naszym największym atutem jest zespół wykształconych, kreatywnych reżyserów oraz techników dźwięku, którzy od lat zdobywają doświadczenia w szeroko pojętym świecie muzyki rozrywkowej, eventach oraz w realizacjach muzyki poważnej. Cechuje nas olbrzymia wrażliwość muzyczna, staranność jak i wyjątkowa dbałość o szczegóły techniczne. Przykładamy dużą wagę do tego, aby członkowie ekipy realizacyjnej posługiwali się płynnie przynajmniej jednym, a najczęściej dwoma językami obcymi, co pozwoliło nam zyskać zaufanie również wśród klientów zagranicznych.

Profesjonalne nagłośnienie

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie opartym całkowicie o cyfrowe przetwarzanie dźwięku. Sprawia to, iż cała aparatura jest ze sobą spójna, a przy okazji każdej realizacji możliwa jest rejestracja do 64 śladów audio. Posiadamy własny, rozbudowany, wyrównany liniowo system amerykańskiej firmy EAW, który z uwagi na swoje niewielkie rozmiary i dużą skuteczność świetnie sprawdza się w większości przestrzeni – od niewielkich sal począwszy na dużych wydarzeniach plenerowych skończywszy.