Jarosław Kret

Prezenter pogody, dziennikarz telewizyjny, fotoreporter i podróżnik.

Konferansjer

Jarosław Kret to popularny, dowcipny i niesłychanie „pogodny” prezenter. Na długo pozostanie w Państwa pamięci jego wiedza, kreatywność oraz świetny kontakt z publicznością.

Poprowadzi dla Państwa imprezy:
– dni miast,
– koncerty,
– eventy,
– konferencje.

Spotkania z autorem i podróżnikiem

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy na spotkanie z Jarosławem Kretem, podczas którego autor dzieli się wspomnieniami i wrażeniami ze swoich licznych podróży. W ujmujący, pełen humoru sposób, wprowadza słuchaczy w magię i kulturę nieznanego świata. Opowiada o niezwykłych zabytkach, zwyczajach, tradycjach, a przede wszystkim o ludziach, z którymi się zetknął. Spotkanie z Jarosławem Kretem to pełna osobliwości podróż wypełniona zapachami orientalnej kuchni, szumiąca falami egzotycznych mórz, prażąca słońcem i poruszająca wiatrem. W czasie spotkania jest możliwość zakupu książek po atrakcyjnych cenach, otrzymania wyjątkowej dedykacji czy wykonania wspólnej fotografii. 

Tematy spotkań:

  • Polska według Kreta
  • Madagaskar
  • Planeta według Kreta
  • Ziemia Święta
  • Mój Egipt
  • Moje Indie

Kuchnia bez Granic

Program dedykowany imprezom plenerowym np. dniom miast pt.: ,,Kuchnia bez granic” ma charakter edukacyjno-rozrywkowy i w pełni integruje miejscową społeczność. Jarek Kret prezenter i podróżnik przybliża nie tylko osobliwości kulinarne z różnych zakątków świata, ale również zwyczaje, kulturę i historie naszych bliższych i dalszych sąsiadów. Przez wspólne gotowanie z finalistami programu Masterchef w formie warsztatów, każdy oprócz zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności może poczuć się prawdziwym Szefem Kuchni. Dynamiczny przebieg programu, konkursy i wspólna zabawa na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników i obserwatorów tego jakże ciekawego projektu.